Тиждень математики

2019-02-16

/Files/images/IMG_20190215_094729.jpg

На сучасному етапі розвитку суспільства, на шляху інтеграції України до Європейського простору суспільство вимагає від школи значних змін у підготовці щколярів до життя. Стає очевидним, що освіта повинна давати випускникові не тільки базові знання, а формувати вміння самостійно здобувати їх, аналізувати і застосовувати знання, тобто формувати в ньому особистість інноватора, патріота.

Ми, педагоги, розуміємо, що успішний учень- це запорука розвитку держави, а творчі вчителі- це ті люди, на яких тримається освіта. Слова німецького вченого Ф.Гауса «Математика- цариця всіх наук» стали для нас крилатими .

З метою реалізації нових підходів до вивчення математики Нової Української Школи ми розробили комплекс заходів. Щороку наші учні приймають активну участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».В цьому навчальному році майже 40%

учнів нашої школи показали добрі результати у Всеукраїнському етапі конкурсу «Кенгуру». Зараз готуємось прийняти участь у ІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з математики. Найбільшу активність проявляють учні 6 класу (кл.кер.Власенко І А), в олімпіаді приймає участь весь клас. Самими активними є Голімаз Роман, Голімаз Анна, Бондар Тетяна, Бреус Надія, Довгопол Анастасія, Коваленко Руслана. Учень 7 класу нашої школи Смирнов Максим зайняв І місце в районній олімпіаді з математики.

А на ІІІ етапі всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, що проходила в м.Миколаєві 20 січня Смирнов Максим виборов почесне ІІІ призове місце.

З 4лютого по 11 люте в нашій школі дуже цікаво пройшов тиждень математики. Розпочавсь тиждень урочистою лінійкою, яку оригінально провели учні 6 класу.

Змістовно,з захопленням для учнів усієї школи провели тематичне інформування «Піфагор і його числа» учні 10 класу Бондар Олена і Копа Катерина. Ми ,всі, немов самі побували в Піфагоровій школі та помилувались величністю пірамід. До учнів початкових класів завітали в гості геометричні фігури. Шестикласники в костюмах геометричних фігур провели з'їзд на якому кожна фігура продемонструвала свої властивості. Весело і яскраво провели математичний ярмарок учні 7 класу для учнів 5-6 класів.Дівчатка-циганочки Якубенко Роза і Данилейко Каріна в присутності цариці-алгебри Кирияк Катерини та цариці-геометрії Голімаз Марії провели математичні торги в своїх ігрових лавках. Вцілому тиждень математики пройшов змістовно і цікаво. І дуже хотілося б, щоб наші дітки піднялись ще на одну сходинку вище в здобутті знань з математики.

При проведенні уроків практикуємо нестандартні, нетрадиційні уроки,уроки кейси. Застосовуємо інноваційну модель- перевернутий клас. Усе тут навпаки –вдома самостійне вивчення теоретичного матеріалу , в класі-детальний розгляд того,що вивчили вдома (вправи, самостійні і практичні роботи).

І наші шановні батьки повинні зрозуміти нас,педагогів, в тому, що інноваційні технології засновані на 3 принципах-свобода, самостійність, співпраця.Усі ці принципи об'єднуються одним принципом-принципом гуманізму.

вчитель методист Т.О.Фрунзе

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi